ВЕБ-КВЕСТ

Перейти на блог "Планета WEB. Держава QUEST"

Веб-квест "Ціна волі - довічна пильність" 

(Л. Українка. "Лісова пісня") 

Ознайомитися із структурою веб-квесту


Перейти до виконання веб квесту 

"Ціна волі - довічна пильність"


Веб-квест "Не можна обмежити річку берегами"


Опис веб-квесту

       Веб-квест "Не можна обмежити річку берегами..." складається з чотирьох завдань. Одночасно виконуватимуть завдання учасники п’яти груп. На першому етапі потрібно скласти гідрографічний опис річки. На другому – зробити семантичний аналіз назви водного об’єкту. На третьому – дослідити використання назви річки у творчому доробку поетів Кіровоградщини. Четвертий етап передбачає узагальнення матеріалів, додавання візуального супроводу (фото, відео) та розміщення на сайті. Групи досліджуватимуть річки за результатами жеребкування.   

БАЖАЮ УСПІХУ ВСІМ УЧАСНИКАМ КВЕСТУ!!!

Результати 

Обговорення

http://ukr-web-quest.blogspot.com/p/blog-page_36.html

6 коментарів:

 1. Дуже цікава форма роботи. Теж спробую

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую! Цей веб-квест створено для членів міжпредметної творчої групи вчителів географії та вчителів української мови і літератури

   Видалити
 2. Веб-квест цікава форма організації проектної та дослідницької діяльності учнів на уроках української мови і літератури. Впевнена, що той вчитель, який спробує створити хоча б один веб-квест з учнями, відразу побачить позитивні зміни в учнях їх активність, згуртованість, рівень і якість спілкування, бо робота ця і корисна, цікава, сприяє формуванню учнівської команди. Вперед! Успіхів, колеги!!!!!!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую!!! Зараз створюю новий. Викладу на блог пізніше.

   Видалити
 3. Дуже вдячна за цікаву ідею!!! Спробувала – сподобалося і дітям, і мені. Отримала задоволення від роботи. Ви - флагман не тільки як вчитель, а і як керівник методоб'єднання вчителів гуманітарного циклу школи. Чекаю на нові ідеї!!!!

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Дякую, за ТАКУ оцінку моєї роботи. У ІІ семестрі проведемо засідання МО у формі веб-квесту.

   Видалити