"Лісова пісня" Лесі Українки
та "Синій птах" Моріса Метерлінка
Під час вивчення теми «Символічність образів Мавки і дядька Лева – уособлення духовності і краси. Мати Лукаша й Килина – антиподи головній героїні Мавці. Природа і людина у творі» доцільно використати елементи компаративного аналізу. Наприклад, з’ясувати у чому полягає близькість тематики п’єс М. Метерлінка «Синій птах» та Лесі Українки «Лісова пісня».
Варіанти роботи над п’єсами:
- використання інтерактивного плакату, виконаного у сервісі Веб 2.0 Glogster.
Інтерактивний плакат - це мультимедійний постер, на якому можуть бути представлені тексти, фото, відео, звукові файли, графіка, посилання та ін. Їх можна відправляти на інші ресурси. Він органічно інтегрується в класно-урочну систему. У цифрових освітніх ресурсах цього типу інформація представляється не відразу, вона розвертається залежно від дій користувача, який управляє нею відповідними кнопками. Плакат за своєю суттю — це засіб надання інформації, тобто основна його функція — демонстрація матеріалу.
Використання інтерактивних плакатів в навчальному процесі сприяє тому, що учні краще сприймають матеріал, підвищується інтерес до предмета, підвищується ефективність їх самостійної роботи та впливає на якість формування практичних умінь і навичок. Плакати формують уміння самостійно працювати з джерелами інформації, дають змогу учню бачити результат та оцінку своєї праці, можливість знайти правильну відповідь, поглибити знання.
(Для роботи з інтерактивним плакатом, потрібно відкрити його у повноекранному режимі)
- презентація, виконана за допомогою надбудови «Mouse Mischief».
Немає коментарів:
Дописати коментар